Pozrite si...

A K T U Á L N E    R E A L I Z U J E M E:


Zváranie/Svařování

časopis zameraný na výskum a vývoj v oblasti zvárania a príbuzných technológií. Vydáva ho Výskumný ústav zváračský (Bratislava) už viac ako 70 rokov. Prináša odborné články, reportáže z podujatí, rozhovory s odborníkmi, ako i recenzie odborných publikácií v slovenčine a češtine. Čitateľov má takmer v dvadsiatke krajín.  DHLine 

časopis pre zamestnancov DHL Supply Chain Slovakia (Senec). Spoločnosť poskytuje integrované logistické riešenia a komplexné logistické služby mnohým zákazníkom vo viacerých priemyselných sektoroch na Slovensku i v zahraničí.

Freight LIFE 

časopis v elektronickej forme pre zamestnancov DHL Freight Slovensko (Bratislava). Spoločnosť poskytuje komplexné riešenia a služby medzinárodnej a vnútroštátnej prepravy, konsolidáciu paletových zásielok v Európe a mimo nej (a pod).

InSider 

časopis pre zamestnancov DHL Exel Slovakia (Devínska Nová Ves). Spoločnosť zabezpečuje komplexné riešenia internej logistiky v automobilke Volkswagen Slovakia.

Kärcher news

magazín pre obchodných partnerov Kärcher Slovakia (Nitra). Spoločnosť zastupuje na slovenskom trhu nemecký koncern Kärcher, ktorého výrobky predáva a servisuje vo vlastnom centre, ako i prostredníctvom obchodných partnerov po celom Slovensku.

c2i info 

časopis pre zamestnancov c2i (Dunajská Streda). Spoločnosť vyrába diely a štruktúry na báze uhlíkových vlákien pre európskych a svetových výrobcov exkluzívnych a superšportových automobilov, ako i pre letecký priemysel. Vychádza v slovenskej a maďarskej mutácii.


R E A L I Z O V A L I   S M E:

Tento štýl 

interný časopis pre zamestnancov Metsä Tissue Stredná a východná Európa (na Slovensku závod Žilina). Firma je najväčším výrobcom hygienického papiera (vreckovky, toaletný papier, kuchynské utierky) na Slovensku.

Networker 

koncernový magazín pre zamestnancov Metsä Tissue (Žilina). Preklad textov skupiny Metsäliitto z angličtiny do slovenčiny, tvorba lokálneho obsahu.

Harmony info

časopis pre zamestnancov SHP Harmanec. Spoločnosť je popredným výrobcom výrobkov osobnej hygieny (toaletný papier, vreckovky), ako i obrúskov pre potreby gastronómie.


Kontakty 

časopis pre zamestnancov Smurfit Kappa Štúrovo. Spoločnosť bola najväčším spracovateľom zberového papiera na Slovensku, vyrábala fluting (papier na zvlnenú vrstvu vlnitých lepeniek). Pôsobenie na Slovensku ukončila v r. 2010. Časopis vychádzal mesačne, s prekladmi vybraných článkov do maďarčiny a angličtiny.