Sme špecialisti na firemné časopisy

KTO SME

Našim klientom pomáhame budovať pevnejšie a kvalitnejšie vzťahy s internými a externými cieľovými skupinami.

Sme špecialisti na firemné časopisy. Tvoríme tiež textový a obrazový obsah pre informačné letáky, brožúry, webstránky a iné médiá podľa vašich preferencií a cieľov. 

Veríme príbehom, lebo posilňujú emocionálnu väzbu k vašej značke.

Vieme, že s vašimi zamestnancami, zákazníkmi a inými cieľovými skupinami chcete mať dlhodobé vzťahy. Pomôžeme vám ich vytvoriť a udržať.

Činnosti zabezpečuje Robert Kiss, konzultant v oblasti vzťahov s verejnosťou. Po štúdiu žurnalistiky na Univerzite Komenského v Bratislave absolvoval viacero stáží v médiách a firmách v rôznych krajinách Európy (Rakúsko, Švédsko, Holandsko). Pracoval ako reportér a fotograf v celoslovenských médiách i v slobodnom povolaní, neskôr ako manažér vzťahov s verejnosťou a hovorca v nadnárodných spoločnostiach. Spojte sa s nami

NÁZORY KLIENTOV:

Pán Kiss je mimoriadne dobrý novinár, s vycibreným štýlom, vynikajúci fotograf, ako aj univerzálny odborník na dizajn časopisu a iných firemných tlačovín, vrátane technickej stránky ich prípravy. Aj po ľudskej i osobnostnej stránke (spoľahlivosť, ochota, presnosť) je skutočným partnerom a spolupracovníkom, ktorého si nielen ja, ale aj moji kolegovia vysoko vážime.

PhDr. Anton Vačko, manažér ľudských zdrojov c2i

Časopis vyzerá úúúžasne!! Ďakujeme :)

Alexandra Burdová, DHL Freight

Na našej spolupráci si najviac vážim tvoju flexibilitu a ochotu počúvať naše "výmysly". Aj na lastminutové požiadavky reaguješ veľmi profesionálne, v pohode a prichádzaš s nápadmi ako veci okolo časopisu robiť lepšie. Aj vďaka tebe sa z časopisu teším a viem, že spoločne robíme radosť aj mojim kolegom :)

Ing. Erika Pomichalová, Master Facilitator & Internal Trainer, DHL Supply Chain Slovakia 

Naša kancelária využila služby agentúry Roberta Kissa v súvislosti s grafickým návrhom firemnej brožúry. Spoluprácu hodnotíme ako profesionálnu, na odbornej úrovni a oceňujeme hlavne promptnosť, odborné poradenstvo a starostlivé prihliadanie na všetky naše požiadavky. Sme spokojní s kvalitou odvedenej práce.

Mgr. Ingrid Rennerová, Advokátska kancelária Law Company