Vaše firemné médiá

ČO ROBÍME

FIREMNÉ ČASOPISY. Osvedčený nástroj komunikácie prežil aj nástup digitálnych technológií. Dôvodov je viacero. Správnou internou komunikáciou môžete vašich zamestnancov rozvíjať, inšpirovať, motivovať a nadchnúť tak, že budú dobrými ambasádormi vašej firmy, alebo obchodnej značky. Pridanou hodnotou, ktorú dobrý časopis prináša, tiež môžete posilniť lojalitu vašich zákazníkov.

Firemné časopisy môžeme pre vás produkovať "na kľúč" (koncepcia, obsah, grafická úprava, zadanie do tlače), alebo zabezpečíme iba časť procesu podľa vášho výberu.

Prečo veríme v budúcnosť firemných časopisov si môžete prečítať v článku Prečo firemné časopisy. Viac sa dozviete aj v sekcii PROJEKTY.

LETÁKY, BROŽÚRY, VÝROČNÉ SPRÁVY, PLAGÁTY, ROLL-UP BANNERY... Máte rôzne komunikačné ciele a adresátov. Pomôžeme vám zostaviť vhodný obsah a zabaliť ho do adekvátnej formy. Vytvárame tiež obsah pre vaše webstránky.

VIDEO. Čoraz populárnejší nástroj. Potrebujete video na vašu webstránku, alebo YouTube kanál, či inštruktážne video pre zamestnancov. Budujete svoju firemnú značku, komunikujete hodnoty smerom k vašim zákazníkom, alebo sa profilujete ako preferovaný zamestnávateľ. Rôzne cieľové skupiny, rôzny prístup. Viac o videu si môžete prečítať v článku Prečo video.

IBA OBSAH. Potrebujete vytvoriť obsah pre vaše tlačené, alebo elektronické médiá, ktoré si administrujete sami.

IBA GRAFICKÁ ÚPRAVA. Máte obsah, potrebujete iba grafickú úpravu.

WORKSHOP AKO NA FIREMNÝ ČASOPIS, ALEBO VIDEO

  • Nemáte svoj časopis a chcete ho vydávať. Naučíme vás na čo musíte myslieť a ako udržať proces pod kontrolou tak, aby ste sa dopracovali k časopisu či už vlastnými silami, alebo s pomocou externej agentúry. Nemusíte nikam chodiť, workshop sa koná vo vašich (alebo vami zvolených) priestoroch.
  • Vydávate firemný časopis, máte zvládnuté procesy, ale chcete ho dostať na vyššiu obsahovú a (alebo) vizuálnu úroveň. Zvolíte si obsah a rozsah workshopu (koncepcia, práca s textom, práca s fotografiou, grafická úprava a príprava na tlač, súbor na intranet). Nemusíte nikam chodiť, workshop sa koná vo vašich (alebo vami zvolených) priestoroch.
  • Potrebujete vlastné video. Nemáte drahú techniku, ale ani ju nepotrebujete. Nemusíte nikam chodiť, workshop sa koná vo vašich (alebo vami zvolených) priestoroch.

Podrobnosti si prosím prečítajte v článku Čo vás naučíme na workshope